O mnie

Mam prawie 30 lat. Książki czytam od maleńkości - na początku czytał mi je tato, i to właśnie on zaszczepił we mnie miłość do nich. Dzięki ciągłemu dopytywaniu się: "co tu pise?" już w wieku 4 lat sama czytałam bajeczki i dość szybko przeskoczyłam do poważniejszych lektur. W 3 klasie podstawówki już nie było dla mnie książek w szkolnej bibliotece - wszystkie przeczytałam.

Czytam bardzo szybko - nawet grube, 500 stronicowe tomy czytam w jeden wieczór. Zarwana przez książki noc to dla mnie zarówno normalność jak i przyjemność. Zwykle co wieczór sięgam po nowy tom, ale po miesiącu czy dwóch takiego czytania robię sobie parodniową, czasem kilkutygodniową przerwę ;) Nie szczycę się tym, że potrafię szybko czytać - jest to umiejętność, która towarzyszy mi od zawsze, nie uczyłam się tego, nie wykonywałam żadnych ćwiczeń - po prostu tak mam, i w żadnym stopniu nie jest to moja zasługa. Taka tam moja super - power ;) 

Czytam wszystko jak leci - nawet nielubiane do tej pory powieści historyczne zaczynam tolerować. Kocham kryminały!!! Horrory i thrilery też bardzo lubię. Nałogowo czytam literaturę kobiecą - zarówno powieści obyczajowe, jak i zwykłe "romansidła", zwłaszcza te osadzone w realiach historycznych.


Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, pisz śmiało:


nietylkobestsellery@gmail.com

  1 komentarz:

  1. Zapraszam Cie do udziału w LBA
    szczegóły w linku
    http://degustatorka.blogspot.com/2016/08/lba-czyli-poznajmy-sie-lepiej.html

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za odwiedziny. Jeśli czytałaś/eś tę pozycję, to podziel się swoją opinią w komentarzu!

Obsługiwane przez usługę Blogger.

Obserwatorzy:

Bądź na bieżąco :)

Ocena

2 3 4 5

Przeczytałam:

Google+