wtorek, 7 listopada 2017

Serial: Big Mounth

Seriale to nieodłączna część mojego życia. Ostatnio dałam szansę bajce dla dorosłych, jaką jest "Big Mouth". Jak ją oceniam? Przekonajcie się sami.O czym jest serial Big Mounth?

W skrócie: o dojrzewaniu, pierwszych pocałunkach, szalejących hormonach, okresach, randkach i ogólnie o "fatalnym" życiu nastolatków.


Moje wrażenia:

No cóż, to jest serial w moim stylu. Podpasował mi  humor: seksualny, miejscami prymitywny, ubarwiony przekleństwami. Tak. Oto cała ja. Serial przypadł mi do gustu, bo jest totalnie "odmóżdżający", relaksuje, ale też wywołuje sentyment za tymi latami, które już minęły, a które były takie wspaniałe.


Netflix stworzył świetny, interesujący serial o grupie młodych ludzi wchodzących w trudny okres dojrzewania. Jest to osią fabuły, wokół której kręci się cała akcja: pierwsze miłości, problemy z rodzicami, kryzysy towarzyskie, problemy w szkole. Burza hormonów, zmiany zachodzące w emocjach i w ciele. Jednym słowem kosmiczny misz‒masz, z którym ciężko sobie poradzić.
Bohaterowie rozmawiają, myślą i dążą do jednego: seksu. Czy to tradycyjnego, czy masturbacji, czy oglądania porno, czy sennych polucji.
Podobało mi się, że serial nie zawiera tabu. Wszystkie procesy ludzkiego ciała ukazane zostały w sposób dosłowny. Sprawy cielesne, niekiedy obrzydliwe, są przedstawione naturalnie, jako normalne i uniwersalne dla każdego człowieka.
W Big Mouth warto zwrócić uwagę na jeszcze jeden element, czyli hormonalne potwory. Spersonifikowano w nich wszystkie trudności z dojrzewaniem. Szczególnie udany jest żeński hormon, no wypisz - wymaluj jak ten, którego sama posiadam ;)


Świetnie się bawiłam, oglądając, mimo że żarty wydawały się niekiedy powtarzalne.

Ocena:Pozdrawiam,
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Obserwatorzy:

Koniecznie zajrzyj!

Książka: "Ja, wersja 2.0" Anna Gruszczyńska, Toon De Kock

Cześć! Chcę dziś napisać parę słów o... książce? Poradniku? Poniższą publikację ciężko wsadzić w sztywne ramy, bo jest naprawdę oryginalną...

Bądź na bieżąco :)

Ocena

2 3 4 5

(Prze)czytane:

Google+