poniedziałek, 22 sierpnia 2016

BOOK TOUR z Bluszczowymi Recenzjami: Lindsey Stirling - Jedyny pirat na imprezie

Cześć,

dzięki Bluszczowym Recenzjom miałam okazję uczestniczyć w kolejnym Book Tour. Książka, którą dziś opiszę jest kolejnym dowodem na to, że nie warto zamykać się na jakieś gatunki literackie, bo możemy się srogo pomylić. Ale o tym już za chwilę.


Autor: Lindsey Stirling
Tytuł: Jedyny pirat na imprezie
Gatunek: biografia
Wydawnictwo: Feeria Young
Liczba stron: 296


O czym jest książka?

Książka jest swego rodzaju pamiętnikiem najpopularniejszej youtuberki zeszłego roku, Lindsey Stirling. Dziewczyna z humorem opowiada o swoim dzieciństwie i drodze, jaką przebyła, by stać się rozpoznawalną i robić to, co kocha. 
Moje wrażenia:

Nigdy nie lubiłam autobiografii, a jak zwykle zgłosiłam się do Book Toura nie czytając nawet wzmianki o książce - cała ja. Gdy wzięłam ją do ręki i zobaczyłam, że to biografia - opadły mi ręce i pojawiła się myśl, jak ja to zmęczę. Nie potrzebnie się martwiłam - książkę czyta się świetnie. Historyjki z życia Lindsey okraszone są archiwalnymi fotografiami z jej życia. Książka napisana jest lekko i przyjemnie, ma się wrażenie, jakby słuchało się opowiadania osoby siedzącej tuż obok. I mimo, że po sprawdzeniu na You Tubie - jej utwory nie przypadły mi go gustu, to książka wręcz przeciwnie. Momentami śmiałam się z zabawnych historyjek, innym razem niecierpliwie czekałam na dalszy ciąg, by dowiedzieć się co będzie dalej. Książkę pochłonęłam w dwa wieczory - tylko dlatego, że niezbyt miałam czas, bo inaczej poszłaby pewnie w jeden, tak lekko i szybko się ją czyta. 


Jeszcze raz dziękuję Bluszczowym Recenzjom za możliwość uczestniczenia w Book Tourze, dzięki niemu przekonałam się do nielubianego do tej pory gatunku :) 

Ocena:


Obsługiwane przez usługę Blogger.

Obserwatorzy:

Koniecznie zajrzyj!

Książka: "Ja, wersja 2.0" Anna Gruszczyńska, Toon De Kock

Cześć! Chcę dziś napisać parę słów o... książce? Poradniku? Poniższą publikację ciężko wsadzić w sztywne ramy, bo jest naprawdę oryginalną...

Bądź na bieżąco :)

Ocena

2 3 4 5

(Prze)czytane:

Google+