sobota, 4 czerwca 2016

#1

Dzień dobry :) 

Część z Was zna mnie z Kociołka Rozmaitości <blog> <fanpage>. Utworzenie tego bloga oznajmiłam właśnie tam, ale tutaj, dla nowych odwiedzających, należy się parę słów wyjaśnienia, choć część informacji powtarza się na stronie "O mnie" :) Blog ten będzie zbiorem recenzji książek. Przeróżnych. W moje łapki wpada większość gatunków literackich, mimo prawie 30 lat na karku lubię czasem przeczytać nawet jakąś młodzieżówkę. Czytam dużo, wręcz powiedziałabym, że niewyobrażalne ilości - jedna książka dziennie to u mnie norma, choć czasem zdarza się i więcej! Wszystko to dzięki temu, że czytam bardzo szybko, kartki śmigają jak szalone, a mój M. śmieje się, że "oglądam strony". 

W górnym menu możecie zobaczyć, jakie kategorie książek będą się pojawiały, w bocznym pasku również utworzyłam zakładkę z kategoriami. Będą się pojawiały również - oczywiście bardzo subiektywne - oceny książek na pięciostopniowej skali (pełne gwiazdki, bez połówek). Czyli skala będzie 1 - 5, i podobnie jak w szkole 1 będzie oceną najgorszą a 5 najlepszą. W połączeniu z gatunkiem książki pomoże Wam to w lepszym wyborze lektury.

Mam nadzieję, że przed każdą wizytą w księgarni czy bibliotece zajrzycie tu, by odkryć jakąś perełkę ;) 
Obsługiwane przez usługę Blogger.

Obserwatorzy:

Koniecznie zajrzyj!

Książka: "Ja, wersja 2.0" Anna Gruszczyńska, Toon De Kock

Cześć! Chcę dziś napisać parę słów o... książce? Poradniku? Poniższą publikację ciężko wsadzić w sztywne ramy, bo jest naprawdę oryginalną...

Bądź na bieżąco :)

Ocena

2 3 4 5

(Prze)czytane:

Google+